Faltus Insignia > Odznaky > Odznaky pro policii

Odznaky pro policii

Gold Tone – ražený

Odznak gold tone ražený 1100

Odznak je vyrobený z mosazi, galvanicky pokovený zlatem a vybarvený červeně a bíle. Pod odznakem je umístěna tabulka s modře podbarveným názvem města. Název města je ražený. Kompletní odznak je lakován polyuretanovým lakem zaručující dlouhou životnost. Na povrchovou úpravu je poskytována záruka 5 let na vlivy způsobené klimatickými podmínkami.

Gold Tone – gravírovaný

Odznak gold tone gravírovaný 1100

Odznak je vyrobený z mosazi, galvanicky pokovený zlatem a vybarvený červeně a bíle. Pod odznakem je umístěna tabulka s modře vybarveným názvem města. Název města je gravírovaný. Kompletní odznak je lakován polyuretanovým lakem zaručující dlouhou životnost. Na povrchovou úpravu je poskytována záruka 5 let na vlivy způsobené klimatickými podmínkami.

Silver Tone – ražený

Odznak silver tone ražený 1100

Odznak je vyrobený z mosazi, galvanicky pokovený niklem a vybarvený červeně a bíle. Pod odznakem je umístěna tabulka s modře podbarveným názvem města. Název města je ražený. Kompletní odznak je lakován polyuretanovým lakem zaručující dlouhou životnost. Na povrchovou úpravu je poskytována záruka 5 let na vlivy způsobené klimatickými podmínkami.

Silver Tone – gravírovaný

Odznak silver tone gravírovaný 1100

Odznak je vyrobený z mosazi, galvanicky pokovený niklem a vybarvený červeně a bíle. Pod odznakem je umístěna tabulka s modře vybarveným názvem města. Název města je gravírovaný. Kompletní odznak je lakován polyuretanovým lakem zaručující dlouhou životnost. Na povrchovou úpravu je poskytována záruka 5 let na vlivy způsobené klimatickými podmínkami.

Bronze Tone – ražený

Odznak bronze tone ražený 1100

Odznak je vyrobený z mosazi s bronzovou patinou a vybarvený červeně a bíle. Pod odznakem je umístěna tabulka s názvem města. Název města je ražený. Kompletní odznak je lakován polyuretanovým lakem zaručující dlouhou životnost. Na povrchovou úpravu je poskytována záruka 5 let na vlivy způsobené klimatickými podmínkami.

Bronze Tone – gravírovaný

Odznak bronze tone gravírovaný 1100

Odznak je vyrobený z mosazi s bronzovou patinou a vybarvený červeně a bíle. Pod odznakem je umístěna tabulka s názvem města. Název města je gravírovaný. Kompletní odznak je lakován polyuretanovým lakem zaručující dlouhou životnost. Na povrchovou úpravu je poskytována záruka 5 let na vlivy způsobené klimatickými podmínkami.

Prestige Gold

Odznak prestige gold 1300

Odznak je vyrobený ze žlutého kovu, používané v U.S. Mint. Tato vysoce kvalitní slitina byla vybrána pro svou dlouhou trvanlivost, čistotu a lesklost. Na odznaku jsou aplikovány barevné smalty vypálené v peci za teploty 820 °C. Poté je odznak vyleštěn do vysoké lesku a nalakován. Made in USA.

Prestige Silver

Odznak prestige silver 1300

Odznak je vyrobený z bílého kovu, používané v U.S. Mint. Tato vysoce kvalitní slitina byla vybrána pro svou dlouhou trvanlivost, čistotu a lesklost. Na odznaku jsou aplikovány barevné smalty vypálené v peci za teploty 820 °C. Poté je odznak vyleštěn do vysoké lesku nalakován. Made in USA.

Prestige Bronze

Odznak prestige bronze 1300

Odznak je z bronzu vysoké kvality a čistoty. Na odznaku jsou aplikovány barevné smalty vypálené v peci za teploty 820 °C. Poté je odznak přelešten a nalakován. Made in USA.

Sterling

Sterling 1100

Sterling – odznak je vyroben z mincovního stříbra a na tabulce pod odznakem je usazen český granát. Na rubu je vyražen punc ryzosti stříbra.

Pro objednání odznaků uvedených v této kategorii použijte Objednávkový formulář, který je zde uložen. Při vyplňování postupujte podle nápověd umístěných ve formuláři případně podle Vzoru objednávkového formuláře.


Objednávkový formulář [XLS, 40 kB]

Vzor objednávkového formuláře [PDF, 34 kB]